رسیدگی کردن اطلاعیه مرجع تقلید اخبار اجتماعی

رسیدگی کردن: اطلاعیه مرجع تقلید اخبار اجتماعی

آمریکا در مذاکرات سوریه فقط حرف می‌زند/ روسیه و کشور عزیزمان ایران آینده سوریه

رییس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا بعد از جلسه محرمانه با جیمز ماتیس وزیر دفاع این کشور خروج نیروهای آمریکایی از سوریه را در شرایط کنونی مورد انتق..

ادامه مطلب

فشار بر کنگره جهت کنترل مالکیت سلاح در آمریکا

همزمان با مطرح شدن دوباره قوانین کنترل اسلحه در آمریکا در پی تیراندازی در دبیرستانی در فلوریدا، چندین طرح جهت مقابله با خشونت‌های مربوط به اسلحه مطرح شد..

ادامه مطلب

مخالفت سنای آمریکا با طرح اصلاحات مهاجرتی دولت ترامپ

مجلس سنای آمریکا تمامی چهار طرح پیشنهادی ارائه شده است جهت پیگیری به اوضاع مهاجران جوان غیر قانونی تحت پوشش طرح حمایتی مشهور به «داکا» را رد کرد. ..

ادامه مطلب

آمریکا در حال آماده شدن جهت حمله موشکی به سوریه

در بحبوحه زیاد کردن تنش میان رژیم صهیونیستی و سوریه، منابع غربی از آماده شدن آمریکا جهت حمله موشکی به سوریه خبر می‌دهند ولی نه در حمایت از اسرائیل بلکه..

ادامه مطلب

لحن ترامپ شبیه داعش است / صادق خان

شهردار لندن، دونالد ترامپ را به تکرار لحن داعش و افتادن در دام بازی آنها متهم کرد. صادق خان اعتقاد است که رئیس‌جمهوری آمریکا لفاظی گروه تروریستی داعش راجع ب..

ادامه مطلب

مرد موشکی، لقب ترامپ به رهبر کره شمالی

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییتی کیم جونگ اون رهبر کره شمالی را ‘مرد موشکی’ نامید. مرد موشکی، لقب ترامپ به ..

ادامه مطلب

تصویر + تولید پنیر پوتین در روسیه

تحریم های اروپایی بر ضد روسیه باعث شد تا پنیر مورد علاقه ولادیمیر پوتین به وسیله تولیدکنندگان روسی تهیه شود.  تولید پنیر پوتین در روسیه + تصویر عبا..

ادامه مطلب

با حضور نیروهای ترکیه در سوریه مخالفیم / بشار الجعفری

رئیس هیات مذاکره کننده دولت سوریه در مذاکرات آستانه ۵ با اشاره به طمع ورزی های ترکیه به موصل و حلب بر مخالفت دمشق با حضور نیروهای ترکیه در کشورش تاکید ک..

ادامه مطلب