رسیدگی کردن اطلاعیه مرجع تقلید اخبار اجتماعی

رسیدگی کردن: اطلاعیه مرجع تقلید اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دغدغه‌ها مالی نیست ، صحبت با «کی روش» امیدوارکننده است

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: صحبت با «کی روش» امیدوارکننده است و دغدغه‌های او مالی نیست.

دغدغه‌ها مالی نیست ، صحبت با «کی روش» امیدوارکننده است

صحبت با «کی روش» امیدوارکننده است/ دغدغه ها مالی نیست

عبارات مهم : ایران

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: صحبت با «کی روش» امیدوارکننده است و دغدغه های او مالی نیست.

به گزارش مهر، مهدی تاج صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به ماندن یا نماندن «کی روش» در تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: «کی روش» جهت فوتبال کشور زحمت کشیده است و من بارها اعلام کرده ام وی به فوتبال کشور کمک کرده و ازاین جهت ارزیابی ما روی او مثبت است.

وی ادامه داد: با صحبتی که با «کی روش» داشته ایم، امیدوارکننده است و دغدغه های وی در حال حاضر مالی نیست، چون هم ما مالی را بسته ایم و هم وقت را بسته ایم، ایشان هم روی این امر حرفی ندارد.

دغدغه‌ها مالی نیست ، صحبت با «کی روش» امیدوارکننده است

رئیس فدراسیون فوتبال، ادامه داد: یک سری پرسشها به لحاظ سجاوندی، انتقال وجه، وجوهی که باید جهت بازی های تدارکاتی آینده نگری شود وجود دارد، من هم برنامه ها را اعلام کرده ام و هم گفته ام که ۵.۵ میلیون دلار تا شش میلیون دلار پول می خواهد و این جهت کشور عدد زیادی نیست و باید تأمین شود.

تاج، همچنین پیوستن «کی روش» به تیم الجزایر را تکذیب کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: صحبت با «کی روش» امیدوارکننده است و دغدغه‌های او مالی نیست.

وی با تأکید بر اینکه به هر جهت آقای «کی روش» اختیار خودش را دارد، گفت: دیشب هم دوستان ما صحبت های من را با آقای «کی روش» داشتند و صحبت های ایشان را به من انتقال یافته کردند و مسیر خودش را دارد می رود.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که اگر «کی روش» در تیم ملی کشور عزیزمان ایران نباشند گزینه ها داخلی است؟ گفت: اصلاً به این عنوان فکر نکرده ام که آقای «کی روش» نباشد.

دغدغه‌ها مالی نیست ، صحبت با «کی روش» امیدوارکننده است

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | میلیون | فوتبال | انتقال وجه | تیم ملی ایران | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs